Trixie postroj Nylonový Premium

• mäkká výstuha
    • nastaviteľnosť
    • nízka cena
    • masívny

S produktom som nadmieru spokojná, cenovo je veľmi výhodný, psíka netlačí, lebo je z vnútornej strany, ktorá sa dotýka tela, mäkkučký. Psík sa dá oveľa lepšie ovládať ako obojok alebo podaktoré postroje. Ja som kupovala môjmu zlatému retrieverovi s obvodom hrudníka 75 cm postroj 2,5/60-90cm a po menšom dotiahnutí, mu je akurát. Jednoznačne odporúčam!

• , zakúpené v Pet-market.sk

je to pre nas novy produkt, je kvalitny, dobre sa s nim naraba, psom je dobre znasany a hlavne splna nase potreby- aby sme mohli udrzat psa spravnym sposobom,ktory neohrozi jeho zivot ako pri obojkoch- retazovy, skrtiaci...

Materiál
nylonové

Trixie Nylonový postroj Premium - nylonový vodiaci postroj je v miestach, kde prilieha k telu psa podšitý mäkkým flísom, vyrobený z kvalitného materiálu. Veľmi odolný, dvojvrstvový nylon.

Na sklade • Viac variantov3,5 €97 % • 429 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

2zákazníci neodporúčajú produkt

mám dva , jeden na nedeľu

• mäkká výstuha
    • nastaviteľnosť
    • nízka cena
    • masívny

• , zakúpené v Pet-market.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Ľahké nasadzovanie, pekná farba
    • Malý otvor na hlavu.

Trixie postroj sa mi veľmi páči. Má peknú výraznú farbu a tým, že je podšitý je veľmi mäkkučký pre psíka. Dobre sa mi nasadzuje a zapína. Môj pes nemal pred tým postroj, ale obojok okolo krku a nebol u ňho žiadny problém, rychlo si zvykol na nové. Jedinú nevýhodu by som dala tomu, že sa mi postroj ťažko dáva z psíka dole, keďže psík ma trošku väčšiu hlavu ako ke otvor, ale inak hodnotím výrobok ako veľmi dobrý. Určite odporúčam.

• Je dostatočne pevný
    • netlači na hrudi
    • lahke a rychle nasadenie
    • velkost S padne na Jacka Russella Terriera uplne dobre
    • snad´len životnost´toho podšitia (čas ukáže)..

zatial najlepší postroj čo som mal.Pri kupe treba dat´pozor na velkost´.Postroj inak odporučam

• , zakúpené v ERZO

Tento produkt neviem ohodnotiť,lebo sa ku mne ani nedostal. Počas objednávania som menila druh tovaru.

• Pekné farby
    • Psom nesedia na hrudi,zošuchujú sa do strany, na stránke je napísaný rozmer,ale nie je určené čo presne treba psovi merať.

Ujde ale nabudúce kúpim iné.

• , zakúpené v ERZO

výborný postroj. Je podšitý čo znamená, že je jemný a psíka vobec netlačí. Vďaka postroju sa psík oveľa lepšie ovláda.